Jdi na obsah Jdi na menu
 


Názory od vás

 

Zde je místo pro vaše názory a zkušenosti s Josefem Hrušovským či jiným vaším lékařem, terapeutem a léčitelem.

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

zay625@seznam.cz

jakekoliv,5. 5. 2015 0:21

Velice chci poděkovat za tyto stránky. Narazila jsem na ně díky doporučení zkontaktovat pana Hrušovského, který pomohl v problému závislosti na tabáku. Byla to starší dáma, které údajně jeho homeopatika prostě pomohly. Je jasné, že rozhodnutí přestat je důležitější než homeopatika, ta to podpořila. Povedlo se. Jsem si vědoma toho, že závislost na tabáku je spojena i s jinou "řekněme nevyrovnaností či závislostí" a některé formulace na těchto stránkách jsou důležité. Každý si vytáhne co potřebuje, na co rezonuje. Takže Vaše práce nebyla zbytečná a fandím tomu co píšete o tom, že bez veřejné kontroly, či transparentního jednání, je možné, že se z léčitele stane magor, který hazarduje s důvěrou lidí, lidskými životy. Takže děkuji za Vaši práci a tuto polemiku vítám.

doteky.duse@seznam.cz

Malvína,21. 9. 2014 20:13

Reaguji na krásná slova MUDr. Hrušovského pro muže, které publikoval v Regeneraci.....Jedině muži, které své ženy ctí, objeví tajemství návratu ke své podstatě, vyrovnají se svým protějškům a vytvoří vyrovnané páry.
Za ženy žena.
Ženy jsou více emoční a citlivější, tak by si měly uvědomit, že tlačit muže do emočních projevů vede nevědomé muže k agresivitě či ke ztažení se do sebe.
Ženy by měly využívat svoji něžnost a citlivost, aby naučili muže komunikovat "po svém" a vytvořily mužům prostor k vlastní identitě a tím se vzájemně naladili.

odmarty

Marta Nová,21. 9. 2014 19:54

Pana MUDr. Hrušovského jsem navštívila pouze 1x. Dostala jsem hned trojplamen a sdělil mi, že už kontrola u něho není třeba. Poznal, že mám otevřené cítění přes srdce, a tak mi dvojplamen nenabídl.
Je to empatický léčitel, který pracuje s láskou.

michalovamonika@seznam.cz

Monika,15. 8. 2014 15:10

Přeji všem krásný den, již k panu Josefovi na homeopatická sezení nejezdím protože jsem já a moje dcery s jeho vedením vše zvládly a není již důvod.
Pomáhal nám ve věcech zdravotně velmi vážných a vždy úspěšně. V čem se zázrak nekonal, bylo mé partnerství. Že by si mě Vámi osočovaný zapomněl hodit na udičku tak, jak to popisujete na těchto stránkách? Proč by to také dělal? Se svým charizma, chováním a výřečností to jaksi nemá vůbec zapotřebí. Takže mír v nás a s láskou Monika

Zahlavova.L@seznam.cz

Lada,24. 7. 2013 15:13

Dobrý den,

mohl by prosím někdo z této diskuze vymazat ten vlezlý SCAM? Dost to ruší a snižuje to úroveň stránek. Jinak panu Hrušovskému musím poděkovat jako homeopatovi, velmi mi pomohl a nasměroval mne. Jeho Chrámy mne moc neoslovily, ale každý má jinou cestu a co může vyhovovat jednomu nemusí vyhovovat druhému. Krásné dny plné radosti všem. :-)

no@yahoo.com

Jana,11. 6. 2013 1:12

Nedávno jsem byla u pana Hrušovského pro homeopatika pro oslabené koně. Sice jsem přišla nečekaně, což se panu doktorovi moc nelíbilo, ale po chvíli ho to přešlo a docela jsme si jen tak popovídali.. Čtu tady dost negativních příspěvků na něj..je to škoda..
A musím říct, že je to hezký chlap :-)

olga.hulova@seznam.cz

Olga,7. 1. 2013 22:44

S MUDr. J.Hrušovským mám jedinnou 15ti letou zkušenost. Pomohl mé dceři k uzdravení, protože chtěla být uzdravena. Vše je takové, jaké to má být. Nesuď neboť sám budeš souzen. Posílám panu doktorovi Lásku, protože ji moc potřebuje. Neznám ho, sama jsem léta na duchovní cestě, tak vím, jaká je to každodenní práce na sobě a pomoc druhým nebývá vždy lehká. Kdyby výsledkem našeho snažení byl jen jeden šťastný a zdravý člověk, udělali jsme dost. Přeji všem lidem štěstí , uzdravení a lásku. Olga

channel@volny.cz

jana,29. 10. 2011 17:56

Samá voda, mrzne, mrzne... Taky jsem si prošla vlastním peklem a dospěla k názoru, že nakonec si musí každý pomoct sám. Žádný lékař ani léčitel nikoho nespasí. On jenom poskytuje první pomoc a v případě léčitelů také zrcadlo. Pokud se sami sobě nelíbíme, je to jenom náš problém a nemá cenu to promítat do terapeuta. Pochopila jsem, že nemoc je pouze fata-morgana. Ať už v rovině hmotné či nehmotné. Čím vice jí věnujeme pozornost tím více jí živíme. Je nezbytné udělat zásadní kroky pro přežití a pak už to nechat být... Nevěřit v nemoc! Když funguje víra, funguje i nevíra. Respektive věřit v uzdravení - absolutní, ale nechat tomu volný průběh. Očistné krize nechat proběhnout a stát se jejich pozorovatelem. Získaz od sebe odstup - to je zásadní. Jednou se sami sobě zasmějeme a to by měl dokázat každý. To je vítězství!!

radasika@email.cz

Radka,2. 2. 2012 18:10

Velké AHOJ posílám všem, kteří zde byli, jsou, nebo někdy přijdou. :-)
Ze srdce vám přeji, abyste nalezli štěstí. Štěstí v životě, ale hlavně štěstí sami v sobě, protože tam je jeho věčný a nevyčerpatelný Zdroj.
Až jej naleznete, budete se smát jako blázni. Všemu. A nejvíc sami sobě. Až si potom vzpomenete na tyhle pomlouvačné stránky, mezi smíchem se možná budete i trochu stydět. Za tu špínu, kterou tady vypouštíte do světa. Jako by ji tam již nebylo dost.
Nesoudím vás, je mi vás jen líto. Z hloubi duše, velmi, velmi líto. ... Musíte být velmi nešťastní, když se takhle chováte, takhle myslíte a mluvíte.
Ráda bych vám pomohla, ráda bych z vás sňala tu bolest, kterou máte v duši (ta tělesná je totiž jen jejím věrným obrazem), není to však v mé moci, ani v moci kohokoli jiného, ať již lékaře, či léčitele. Jen vy sami máte tu moc a současně právo i povinnost to udělat. Je to jen na vás - ve vašich rukou, v žádných jiných. Již to konečně pochopte. . .
Uchopte svoji moc do svých rukou a konejte dobro, žijte štěstí, myslete lásku. To ostatní, po čem vaše duše touží, to pak přijde samo.
Vzpomeňte na moudrá slova pro tento věk:"Ti, kdož budou mít hodně, těm bude ještě přidáno, ale těm, co budou mít málo, bude i to málo odňato." .. Přemýšlejte.....Nejdříve sami o sobě.....Pak o Bohu......pak o tom, proč nejste šťastní...............Hledejte důvod - a naleznete.
Tlučte a bude vám otevřeno.

Lásku a štěstí všem!

Radka

Re: radasika@email.cz

Olga,7. 1. 2013 22:36

Naprosto souhlasím se vším, co jste zde napsala, děkuji za ta slova, protože nic, co je vysloveno nebude zničeno. V tomto případě slova plná pozitivity přitáhnou světlo a zase bude o jedno světýlko víc na této smutné planetě, děkuji.Olga

milos.jirak@seznam.cz

Miloš Jirák,1. 10. 2012 10:57

CO SE TO DĚJE - sháním informace o "Etice v oblasti energetické medicíny" a místo toho REKLAMA na finanční služby - TO SNAD NA TYTO STRÁNKY NEPATŘÍ.
Už ani nebudu číst dál a z této stránky odcházím hledat informace někam jinam

silabet@seznam.cz

S.,9. 7. 2012 10:52

Vysvětlete - školská medicína "říká", že když homeopatika nepomohou, tak ale neuškodí..
Já se přesvědčila i o opaku..
S.

selene.merlin@seznam.cz

Martina,10. 7. 2012 12:33

Silabet, jak uškodila? Homeopatika nemohou uškodit, pokud se to s nimi umí. Martina

jaroslav.ferka@seznam.cz

DF,4. 5. 2012 16:19

Vážení ,

česká lekařská komora v souladu se zákonem nemůže zachovat mou anonymitu . Stižnost ČLK hodnotí jako velmi závažnou a hodlá se jí zabývat. Jsem ochotna nechat stížnost prošetřit, avšak pouze za předpokladu, že se k ní připojíte Vy osobně - pod pravým jménem a adresou a taktéž další lidé na které se odvoláváte. Pokud se tak nestane a nepředáte mně takový seznam dalších lidí max. do jednoho týdne, sdělím ČLK, že stížnost beru zpět a rovněž pravé okolnosti, že jsem ji sama nepodávala. Tímto si nejspíše jednou provždy u ČLK zavřete dveře. Takže je to na Vás. Máte možnost dosáhnout / byť mým prostřednicvtím - svého/, ovšem za cenu přímého a nikoliv zbabělého jednání. Předpokládám, že nad Vámi nezvítězí strach a kdovíco ještě.

selene.merlin@seznam.cz

Martina,4. 5. 2012 11:18

Tak si to přepočítejme. Návštěva MUDr. Hrušovského 4x500Kč.
Výsledek: léky na vysoký tlak sníženy o 3/4. Léky na glaukom po dohodě s oční lékařkou vysazeny úplně.
Léky na tlak na 3 měsíce 120Kč.

Návštěvy u praktického doktora+ léky na 3 měsíce 30+500Kč
Léky na glaukom na 3 měsíce 350Kč.

Návratnost za 6-9 měsíců
Navíc do sebe nemusím sypat jedy a úspěch trvá již 2 roky. Což je úspora značná, že?

Jenže nestačí jen chtít zázraky, také se člověk musí chtít změnit. Takže pane Hradecký, nikdo Vás nenutí k MUDr. Hrušovskému chodit.

Přeji pěkný den

vryp1@seznam.cz

Zdeněk,30. 4. 2012 21:31

Myslím si, že když někomu léčba nefunguje, tak je to kvůli různým skutečnostem* jako například, že ..pacient/ka způsobu léčení nevěří - a tím účinek léku zneguje. Co takhle říkáte stránkám: www.textuzitecnyipronevericizde.estranky.cz a www.textuzitecnyiproneverici2.estranky.cz ? Je v dnešním světě něco jako ve filmu Matrix? Proč opravdovým...je bráněno, jsou napadány/i - jako například Bruno Gröning? Proč někteří odmítají a pronásledují... opravdovou pomoc? Doufám, že můj výklad.. nebude zmanipulován.:)

68241@centrum.sk

Helena,6. 4. 2012 15:19

Dobrý den.So zaujmom som si prečitala vsetky príspevky ohladne liečenia aseminarov p.Mudr.Hrušovskeho.Tiez som bola u neho párkrát na diagnostike a mozem povedat,že mne velmi pomohol i ked som nievelmi suhlasila so sumou ktoru sa vypítal za konzultaciu,ale poznam aj iných liečitelov co si za taký istý čas vypítaju 3nasobok a vobec nepomozu,ba naopak,vsetko sa vrati este s vacsou intenzitou.

ennebbell.m@seznam.cz

Kateřina,4. 3. 2012 21:24

Vážený pane Hradecký, řeknu vám jen jedno, co vysíláte proti druhým, to se vám také vrátí!

delmonte@centrum.cz

Anežka Delmonte,2. 7. 2011 17:51

Dobrý den, chtěla bych upozornit, že léčebné úspěchy pana doktora Hrušovského tkví v tom, že má letité zkušenosti s homeopatií. V mém osobním případě se mu jednou podařilo vybrat pro mě správný lék a v druhém případě vůbec ne a vyléčila jsem se nakonec sama. Volbu jeho léku jsem konzultovala s dalšími homeopaty a vlastním studiem homeopatie a nebylo těžké přijít na to, že lék volil špatně díky tomu, že přehlédl určité symptomy. Jednoduše řečeno, to, co léčí je homeopatie, Hrušovský jí více či méně rozumí a více či méně se mu daří vybrat správné léky.
Osobně mi spíš připadá, že se mu léčba daří, když se drží homeopatie a míjí se účinkem, když k tomu přidává své představy o esoterice s tím, že si je jist, že většina lidí o ní neví zhola nic a zírají s otevřenými ústy, když řekne, že v blesku je archanděl :-)
Ze zvědavosti jsem navštívila jeho přednášku, abych zjistila jestli za těmi jeho rádoby duchovními řečmi je něco skutečného. Závěrečná hromadná meditace/koncentrace byla takového rázu, že jsem se jí musela vzepřít. Představa z filmu Matrix spojená se slizem, hnisem a hnusem umístěná za Plutem...vůbec je k zamyšlení koncentrovaná meditace na hnus :-)))) Zvlášť když je plný sál. Pozadí této meditační myšlenky si může každý domyslet sám podle svých vědomostí a pan doktor Hrušovský tomu možná ani pořádně nerozumí.
Osobně na mě působil jako malý kluk, puberťáček ve starém pánovi co na poslední chvíli chce užít co se dá, po všech stránkách milující luxus a povrchní radosti, plný sobeckých názorů na svět, hloupý, sám. Kdo jsme na tom líp?
Dále bych chtěla upozornit, že by bylo úžasné, kdyby byly tyto stránky uzavřeny, jelikož v této formě to zavání štvaním zvěře, v případě pana doktora již trochu staršího kusu, který můžeme nechat běžet bez pomstychtivosti.
A na závěr upozorňuji, že existuje spousta mnohem lepších homeopatů než je pan doktor Hrušovský a byla by škoda pro naše zdraví tento druh léčby zavrhnout kvůli nepříjemném zážitku u něj.

s.pipalova@seznam.cz

Simona,29. 11. 2011 8:36

Dobrý den, chtěla bych se omluvit panu Tomášovi Hradeckému a vůbec, že jsem psala, jako bych byla vševědoucí...A ono to tak není..
Simona Pípalová