Jdi na obsah Jdi na menu
 


I. Varování

 

Vážení návštěvníci těchto stránek.

V tuto chvíli došlo 65 diskuzních příspěvků.

19 z nich, což je 27 procent z celkového počtu příspěvků,  přišlo od členů "Světelného bratrstva pana Hrušovského" či jeho posluchačů.

Z těchto 19 příspěvků nám jako autorům těchto stránek:

3 ničím nepodloženě vyhrožují (paní Komínková, Straková  a pan František)

4 sprostě nadávají a spílalí (Miloslav Fiala, paní Ema, Stáňa a Maruška)

5 z nich nás nepodloženě osočuje (Zirkonie, Eva/Juvenna, Ludmila Brožová, Vladimír Jalč, Dana)

2 nás přímo urážejí (pan Zámečník a Alda)

Pouze tři příspěvky (od Rady/Titánie, manželůl Šubrtových a Jiřího Voltra) byly v mezích slušného chování, bohužel ani ony se netýkaly obsahu a tématu těchto stránek.

 

Těchto 18 příznivců pana Hrušovského blokuje prostor k diskuzi zbývajícím 47, z nichž ANI JEDEN na nikoho, včetně pana Hrušovského neútočí, nikomu nevyhrožuje, sprostě nenadává ani nespílá, nikoho nepodloženě neosočuje ani neuráží.

Naopak: drtivá většina těchto příspěvků trpělivě a systematicky vysvětluje důvod, metodu I cíle této stránky.

Bohužel ani přes to, na tyto výzvy, přímé dotazy a domlouvání tito přívrženci pana Hrušovského nereagují, argumenty na ně neplatí a sami žádné nemají. Projevují typické disociační poruchy příslušníků sekt, kteří se zásadně na nic neptají, protože oni už vědí.

 

Navíc většina těchto příspěvků je plná hrubých gramatických chyb, jsou velmi nízké stylistické úrovně a nemají ani kloudný obsah, tedy kromě urážek nemají co sdělit. Stejně tak osočování z profesionalismu a toho, že jsme „odpornými odborníky“ nepovažujeme za záruku posunu v diskuzi, která do této chvíle zaujala stovky lidí.

Pokládáme těchto 19 příspěvků za dostatečně signifikantní vzorek k tomu, aby si návštěvník těchto stránek udělal představu jaký je „průměrný člen“ učení Světelného bratrstva. Nepovažujeme z těchto důvodů nadále nutné, abychom opakovaně zanášeli stránky podobným obsahem.

 Berte toto prosím jako poslední varování. Nejsme příznivci kontroly obsahu, ale tímto jsme vyčerpali všechny možnosti demokratické diskuze.

Pokud  nebudete respektovat pravidla a cíle tohoto prostoru, který vám nepatří, je vám otevřený v dobré víře že zde budete hrát fair play, nebo v případě, že nevnesete nějaké nové svědectví či důkaz toho, že fakta zde uvedená nejsou pravdivá, stránky zamkneme a budeme na ně dávat jen ty příspěvky, pro které byly určeny.

 

Dále vám tímto oznamujeme, že už v žádném případě nebudeme poskytovat prostor pro zvrácené učení, které popírá vinu, opovrhuje děditvím a kulturou lidsta a vymývá mozky lidem. S tímto učením se neidentifikujeme a naopak tyto stránky vznikly s cílem na toto učení upozornit a upozornit také na patologické chování jeho přívrženců a jeho nebezpečné důsledky. Sdělení tipu:  „Posledních několik tisíc let jsou lidstvu záměrně vkládány nepravdivé informace a tím dochází k jeho zmatení. Například jev zvaný "vina". Tento pocit lidstvo intenzivně prožívá, přitom ve skutečnosti nic takového neexistuje,“ které na tyto stránky umístila paní Ludmila Brožová,  považujeme za  lidsky nepřípustné, společensky nebezpečné a morálně zvrhlé a nadále jim nebudeme na těchto stránkách poskytovat prostor. Stejně tak ani poznámkách, které urážejí obor medicíny jako takový.

 Témata, okruhy, smysl a cíl těchto stránek  jsou jasně dané.

Buď je budete respektovat, nebo vás, milí přátele, budeme muset odpojit. Trpělivé vysvětlování, nabádání, ukazování cesty, usměrnování, fakta a argumentace v sociopatickém prostředí sekty pana Hrušovského bohužel nepřineslo žádné výsledky, byť jsme se vám střídavě a trpělivě věnovali každý den. Přestože tito lidé tvrdí, že jsou jich tisíce, tak tímto dáváme najevo, že považujeme svět, který se nachází vně okruhu sekty pana Hrušovského za přece jen trochu rozlehlejší, než za jaký jej považují jeho členové. A především pestřejší. Máte-li zájem pokračovat v diskuzi,která není tématem těchto stran, nabízíme vám, že vám vytvoříme vlastní stránky, na kterých můžete komunikovat způsobem, který vám je vlastní.

 

s pozdravem TH